Nie żyje 21-letni mieszkaniec Chwaszczyna ugodzony nożem w Sopocie

poniedziałek, 2 stycznia 2017 r., 11:42
fot. archiwum/KMP Sopot

Rany jakie zadał 27-latek mieszkańcowi Chwaszczyna okazały się na tyle poważne, że kilka dni po zdarzeniu 21-latek zmarł w szpitalu. Nożownik najprawdopodobniej będzie teraz odpowiadał za zabójstwo, za co grozi mu dożywocie.

Przypomnijmy, że do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło przed tygodniem na ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. 27-letni mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego miał tam ranić nożem dwóch 21-letnich mieszkańców Chwaszczyna. Jeden z nich został ugodzony w klatkę piersiową. Wymagał reanimacji. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Zadane rany okazały się na tyle poważne, że kilka dni później zmarł. Drugi z 21-latków został raniony w rękę. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W związku ze zdarzeniem zatrzymano 27-latka, który pierwotnie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Najpewniej jednak będzie odpowiadał za zabójstwo, za co grozi mu dożywocie. Mieszkaniec Pruszcza Gdańskiego został tymczasowo aresztowany.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.