Fantastyczny rejs do Szwecji z koncertem Michała Szpaka! Tylko 149 zł!

środa, 4 stycznia 2017 r., 08:57

Rozpoczynający się lada dzień karnawał to doskonała okazja do zabawy i wspólnych wypadów z przyjaciółmi. Jak spędzić wyjątkowo czas karnawału? Niezapomnianych wrażeń dostarczy rejs promem Stena Line do Szwecji. Na fantastyczną imprezę na pokładzie statku koniecznie należy się wybrać 28 stycznia. Wówczas na specjalnym koncercie dla pasażerów wystąpi jeden najlepiej zapowiadających się w Polsce młodych artystów - Michał Szpak. Bilety na dwudniowy rejs z koncertem gwiazdy dostępne są w wyjątkowej cenie - tylko 149 zł!

Rejs promem do Szwecji to wspaniała alternatywa dla klasycznych balów karnawałowych. Wybierz się w podróż z przyjaciółmi, spędźcie noc na fantastycznej zabawie, rankiem podziwiając urokliwe szwedzkie wybrzeże. Tę imprezę z pewnością długo będziecie wspominać. "Muzyka na fali" na pokładzie promu Stena Spirit to dwudniowa impreza taneczna połączona z wyjątkowym koncertem. Wieczorną zabawę rozpocznie dwóch świetnych DJ'ów, a potem na scenie pojawi się fenomenalny Michał Szpak i zaśpiewa swoje największe hity. Impreza potrwa do rana!

Ten 25-letni, charyzmatyczny artysta, po sukcesie na Eurowizji, gdzie zajął trzecie miejsce w głosowaniu widzów, zyskał fanów na całym świecie. Michał Szpak to artysta wielkoformatowy, prawdziwy showman, który na scenie jest w swoim żywiole. Jego nietypowy wizerunek sceniczny i wielki głos porywają tłumy. Teraz będziecie mogli się przekonać o tym sami już 28 stycznia. Szykuje się niezapomniany rejs.

Rankiem po imprezie, pasażerowie Stena Spirit będą mogli podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. W porze lunchu na gości czekać będzie suto zastawiony szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Pobyt na statku zakończy spotkanie z gwiazdą. Pasażerowie będą mogli osobiście poznać Michała Szpaka, zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i zdobyć autograf.

Wypłynięcie 28 stycznia 2017 roku.

Uwaga! Na rejs przygotowano specjalną, limitowaną pulę biletów w świetnej cenie - od 149 zł!

Cena obejmuje:
- rejs promem,
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu),
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie),
- wieczorną imprezę,
- rozrywkę na statku w trakcie dnia m.in. Disco '90,
- koncert gwiazdy - Michała Szpaka - koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Zabierz ze sobą trójkę znajomych - na rejs w kabinie 4-osobowej wewnętrznej - otrzymacie rabat w wysokości 120 zł na rezerwację!

Michał Szpak jest finalistą programu X-Factor, powrócił w wielkim stylu po 4-letniej przerwie. Dojrzalszy, i jeszcze bardziej charyzmatyczny ponownie zachwyca swoim nieprzeciętnym głosem i autorskim materiałem muzycznym zawartym na albumie zatytułowanym "Byle Być Sobą".

Posłuchajcie go na żywo już 28 stycznia!

Rezerwacji dokonasz tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.