Sierakowice. Nowy rok śpiewająco i na sportowo

środa, 4 stycznia 2017 r., 13:57
fot. nadesłane/M.Wnuk

Pierwszy dzień Nowego Roku na Sierakowickim Orliku można było spędzić śpiewając znane utwory oraz grając w piłkę czy ślizgając się na lodowisku.

Główną atrakcją cieszącą się ogromną popularnością okazało się lodowisko - łyżwy założyły nie tylko dzieci ale i dorośli. Mogli oni też kibicować grającym w piłkę na boisku zielonym zawodnikom Raduni Stężyca i GKS Sierakowice. Choć było ich zaledwie kilku to pokaz techniki mógł cieszyć kibiców. Pierwszą bramkę w 2017 r. strzelił koordynator sportu w 26 sekundzie meczu, po zagraniu Patryka Brezy. Do gry można było się dołączyć w każdej chwili, tak jak do karaoke, które początkowo nieśmiało wzbudzało zainteresowanie przybyłych uczestników. Miłym akcentem było odśpiewane życzeń urodzinowych przez mamę z córką dla pana, który był kompletnie zaskoczony prezentem.

- Coś nietypowego w tym roku zostało zorganizowane. Jest to trochę zwariowane, ale bardzo fajnie się bawiłem. Inicjatywa świetna, pogoda trochę mniej ale i tak brawa za to, że możemy spędzić miło czas wspólnie z rodziną na lodowisku - relacjonował uczestnik.

- Pomimo pogody, która nie sprzyjała rozpoczęliśmy nowy 2017 .r całymi rodzinami i w gronie przyjaciół właśnie na Białym Orliku. Mogę tylko podziękować wszystkim za te chwile świetnej zabawy i przeprosić za fałszowanie przy karaoke. Dziękuję również za nakrętki na pewno przekażę je odpowiedniej osobie - podkreśla Marian Wnuk, koordynator sportu w gminie Sierakowice.

Nadesłane


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.