Stężyca. Samochód dostawczy uderzył w betonowy słup

środa, 4 stycznia 2017 r., 22:29
fot. archiwum

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się środowe zdarzenie, do którego doszło na ulicy Hieronima Derdowskiego w Stężycy. Samochód dostawczy uderzył tam w betonowy słup.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Kartuzach otrzymał tuż przed godziną 22. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że samochód dostawczy uderzył tam w betonowy słup, który po uderzeniu uległ zniszczeniu. Na szczęście całe zajście zakończyło się bez osób poszkodowanych.

Padający ciągle śnieg powoduje, że warunki na drogach są coraz gorsze. Dlatego też służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności przez uczestników ruchu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.