Klub Sportowy Gokken podsumował rok na uroczystej gali

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 10:29

W grudniu odbyła się II Gala Klubu Sportowego Gokken w hali widowisko-sportowej w Szemudzie. W trakcie spotkania omówiono osiągnięcia roku startowego 2016, uhonorowano zawodników w danych kategoriach wiekowych oraz przedstawiono plan na następny rok startowy.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych z Szemudu i Żukowa. Podczas uroczystości wręczono specjalne podziękowania dla osób wspierających Klub Sportowy Gokken, gmina Szemud odwdzięczyła się pamiątkową tabliczką. Oprócz Gali Klubowej, po raz pierwszy została zorganizowana też Gala Pomorskiego Związku Karate, gdzie również zostali odznaczeni najlepsi Pomorscy karatecy.

Zawodnicy Gokkenu zostali odznaczeni w następujących kategoriach:
- kategoria dzieci do 11 lat - Zuzanna Potracka,
- młodzicy - Piotr Wangler oraz młodziczka Dominika Szatkowska,
- kadeci - Szymon Wolański oraz kadetka Dominika Groth,
- seniorzy - Filip Wendt i seniorka Sara Elwart.

Nadesłane/Agata Uwijała

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.