Banino. Wypadek przy odśnieżaniu - dziecko uwięzione w odśnieżarce

czwartek, 5 stycznia 2017 r., 18:18
fot. archiwum

Z raną szarpaną nogi do szpitala został przetransportowany chłopiec, który został wciągnięty przez odśnieżarkę. Zdarzenie miało miejsce popołudniem w Baninie.

Do wypadku doszło w czwartek tuż po godzinie 17. na jednej z posesji przy ulicy Północnej w Baninie. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, dziadek poszkodowanego chłopca odśnieżał posesję przy użyciu ręcznej odśnieżarki. Około dziesięcioletnie dziecko bawiące się na podwórko w pewnym momencie zostało wciągnięte przez maszynę. Z raną szarpaną nogi zostało przetransportowane do szpitala.

Przy zdarzeniu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.