Warsztaty fotograficzne z ekspertem - świetny pomysł na ferie

piątek, 6 stycznia 2017 r., 11:52
fot. nadesłane

Fotografia dzisiaj stała się tak powszechna jak nigdy przedtem. Fotografujemy bardzo dużo i często zdjęcia są dziełem przypadku. Rozwój techniki spowodował, że możemy wykonywać zdjęcia w każdym momencie, gdy tylko tego zapragniemy. Taka chęć do rejestrowania naszego codziennego życia, rozwój technik cyfrowych wpłynął na to, iż każdy czuje się dziś "fotografem". Zapominamy często o tym, że aby wykonać dobre zdjęcie powinniśmy wiedzieć jakie zasady rządzą tworzeniem dobrego obrazu fotograficznego.

Firma Mag Fotografia proponuje uczestnictwo w warsztatach fotograficznych. Podczas ferii zimowych od poniedziałku do piątku, będą się odbywały spotkania z fotografią bez tajemnic. Dowiecie się na nich jak zaprzyjaźnić się z aparatem fotograficznym by wykonywał nasze polecenia, a zdjęcia stawały się coraz lepsze.

Program obejmuje 15 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Tematyka jest tak ułożona, aby osoba rozpoczynająca swoją przygodę z fotografią po zakończonych warsztatach potrafiła w pełni świadomie wykonać zdjęcia, które rodzą się w jej wyobraźni.

Prowadzącym warsztaty będzie Cezary Czaja. Fotograf z 30-letnim doświadczeniem w fotografii reklamowej, studyjnej i ślubnej. Z wykształcenia grafik komputerowy i pedagog.

Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać na stronie www.warsztaty.magfoto.pl, pod numerem telefonu 601-63-63-16 lub e-mailem: czarek@magfoto.pl.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.