Kartuzy. Gwiazdkowe spotkanie strażaków i ich rodzin

sobota, 7 stycznia 2017 r., 15:03
fot. NB

Świąteczne spotkania pracowników Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach i ich rodzin to już tradycja. Nie inaczej było w tym roku, a najwięcej frajdy miały przy tym pociechy kartuskich strażaków, dla których przygotowano szereg zabaw i atrakcji, a paczki z upominkami wręczył im sam Mikołaj.

Gwiazdkowe spotkanie pracowników Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach i ich pociech odbyło się już po raz 40. Była to okazja nie tylko do sprawienia ogromnej radości dzieciom, ale także do złożenia sobie noworocznych życzeń.

W zabawie uczestniczyło około 100 osób. Brali oni udział w konkursach tanecznych. Wybrano także króla i królową balu. Dla maluchów przygotowane były przeróżne atrakcje. Oczywiście nawet najlepsza zabawa nie przesłoniła głównego punktu programu. Wszyscy bowiem oczekiwali z niecierpliwością na przyjście gwiazdora, który każdemu dziecku wręczył upominek.

AL, NB

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.