Ostatnie pożegnanie Jacka Wrońskiego we wtorek, pogrzeb w środę

poniedziałek, 9 stycznia 2017 r., 14:58
fot. archiwum

Ostatnie pożegnanie śp. Jacka Wrońskiego przed kremacją jego zwłok odbędzie się we wtorek po wieczornej mszy świętej i różańcu w kościele w Kiełpinie. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na środę.

Przypomnijmy, że Jacek Wroński zginął w wypadku, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na krajowej 20 w Kłobuczynie. Był znanym lokalnym przedsiębiorcą, właścicielem firmy "Wroński", sieci przychodni, jak i przedszkola w Kiełpinie. Był też filantropem. Sponsorował wiele akcji społecznych, kulturalnych oraz sportowych za co wielokrotnie go nagradzano. W 2009 roku został laureatem zarówno nagrody burmistrza Kartuz, jak i starosty kartuskiego.

W pamięci lokalnej społeczności pozostanie jako człowiek wielkiego serca, zawsze otwarty na potrzeby innych.

W tym roku skończyłby 54 lata.

Ostatnie pożegnanie śp. Jacka Wrońskiego przed kremacją jego ciała odbędzie się we wtorek w kościele pw. św. Michała Archanioła w Kiełpinie po mszy świętej o godzinie 18 i nabożeństwie różańcowym. Msza pogrzebowa odbędzie się dzień później, w środę o godzinie 11., także w kościele w Kiełpinie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.