Mikołaj odwiedził dzieci strażaków z OSP Miechucino

wtorek, 10 stycznia 2017 r., 14:27
fot. nadesłane/OSP Miechucino

Zabawy, tańce, wspólne śpiewanie kolęd oraz wizyta św. Mikołaja wraz z podarunkami - to wszystko w niedzielne popołudnie czekało na pociechy strażaków z Miechucina. W tamtejszej remizie odbyły się bowiem Strażackie Mikołajki.

Po obfitych opadach śniegu, w niedzielę św. Mikołajkowi udało się dotrzeć do remizy OSP w Miechucino, gdzie na tego szczególnego gościa czekało kilkudziesięciu milusińskich. W sumie mikałajkowymi upominkami obdarowano aż 42 dzieci. Poza prezentami pociechy tutejszych druhów mogły liczyć na wiele innych atrakcji. Nie brakło bowiem wspólnych zabaw, tańców i śpiewania kolęd.

Strażackie Mikołajki były też okazją do przypomnienia dzieciom zasad resuscytacji krążeniowo - oddechowej, czy numerów alarmowych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.