Kartuzy. Ukradł sprzęt za prawie 3 tysiące złotych. Jest w rękach policji

wtorek, 10 stycznia 2017 r., 14:29

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który włamał się do piwnicy na jednym z kartuskich osiedli i ukradł sprzęt elektroniczny wartości około 2700 złotych. Mężczyźnie może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze z kartuskiej komendy otrzymali informację o kradzieży z włamaniem na jednym z kartuskich osiedli. Policjanci na miejscu ustalili, że sprawca zerwał kłódkę, wszedł do piwnicy jednego z bloków skąd ukradł m.in. sprzęt elektroniczny i felgi z oponami, o łącznej wartości około 2,7 tys. zł. Na miejscu technik kryminalistyki wykonał dokumentacje fotograficzną oraz zebrał ślady, które miały pomóc w zatrzymaniu sprawcy.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Praca funkcjonariuszy doprowadziła do zatrzymania 28-latka, bez stałego miejsca zamieszkania. Większość skradzionych łupów udało się odzyskać.

Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem, za co mężczyźnie może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

Moze sie nie dzielil ztymi co trzeba???
_kibic   wtorek, 10 stycznia 2017 r., 18:38
Sprawca nie kolegował się z policjantami? Złodziei z Kiełpina puścili wolno. Widać albo w Kartuzach wolno napadać na sklepy albo na kobiety?? Dobra zmiana???
yogizkartuz   wtorek, 10 stycznia 2017 r., 17:32