W Gowidlinie "czołówka", w Łapalicach tir zablokował drogę

piątek, 13 stycznia 2017 r., 14:42
fot. AL

W piątkowe południe służby już dwukrotnie interweniowały przy zdarzeniach drogowych. W Gowidlinie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. W Łapalicach ciężarówka stanęła w poprzek drogi, tym samym blokując ruch. Padający śnieg utrudnia warunki na drogach, stąd służby apelują zachowanie szczególnej ostrożności.

Do zdarzenia w Gowidlinie na ulicy Kartuskiej doszło około godziny 12. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe - Opel Astra i VW Passat. Kierująca jednym z nich straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzyły się z drugim pojazdem. Szczęśliwie żadnej z kierujących samochodami kobiet nic się nie stało. W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z OSP Gowidlino, OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Kilka godzin wcześniej służby ratunkowe interweniowały w Czeczewie. Tuż przed godziną 8. kierująca Volvo 34-letnia kobieta najechała na tył ciągnika rolniczego. Kobieta będąca w zaawansowanej ciąży została przetransportowana do szpitala. Podróżujące z nią sześcioletnie dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

Ponadto strażacy pomagali odblokować ruch w Łapalicach, gdzie ciężarówką stanęła w poprzek drogi.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.