Miał przy sobie amfetaminę. Na widok radiowozu zaczął uciekać

środa, 18 stycznia 2017 r., 11:11
fot. archiwum

Kara do trzech lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, który został zatrzymany przez policyjny patrol. Na jego widok mężczyzna zaczął uciekać. Okazało się, że miał przy sobie narkotyki.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach we wtorek wieczorem podczas patrolu zauważyli młodego mężczyznę. 27-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego na widok radiowozu zaczął uciekać. W trakcie ucieczki wyrzucił na chodnik woreczek z białym proszkiem. Późniejsze badanie wykazało, że była to amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. Niebawem stanie przed sądem, gdzie odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.