Kawle. Iveco rozbiło się na drzewie - ranny kierowca

czwartek, 19 stycznia 2017 r., 11:17
fot. AL

Młody mężczyzna został ranny w wypadku, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na trasie Kawle - Gowidlino. Dostawcze iveco uderzyło tam w drzewo.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. na drodze wojewódzkiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym iveco 26-letni mężczyzna jadąc od Sierakowic w kierunku Gowidlina najpewniej na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie z impetem uderzył w przydrożne drzewo.

Udzielenie pomocy kierowcy było możliwe dopiero wydostaniu mężczyzny z kabiny przez strażaków za pomocą narzędzi hydraulicznych. 26-latek został przetransportowany do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Droga na czas wykonywania czynności była zablokowana.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.