W weekend święto Babci i Dziadka. Złóżcie im życzenia z nami!

czwartek, 19 stycznia 2017 r., 17:00

W sobotę i w niedzielę obchodzić będziemy wyjątkowe święto - Dzień Babci i Dziadka. To szczególny dzień w roku, w którym możemy dodatkowo podziękować ukochanym rodzicom naszych rodziców, za troskę, miłość i wszelkie dobro, jakie nam okazują. Z tej okazji zapraszamy naszych Czytelników do wspólnej zabawy - zróbcie dziadkom niespodziankę - prześlijcie nam ich zdjęcia i złóżcie życzenia na łamach kartuzy.info.

21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci, dzień później natomiast święto Dziadków. Jak ogromną rolę odgrywają w życiu każdego z nas nie trzeba nikomu przypominać. Obchody tego święta, to wyjątkowa okazja, by podziękować babciom i dziadkom za każdy uśmiech, gest, dobre słowo i wszystkie piękne chwile, które im zawdzięczamy.

Z okazji tego święta zapraszamy wszystkich Czytelników do przesyłania zdjęć swoich babć i dziadków, swoich zdjęć z nimi, bądź zdjęć waszych dzieci. Wspólnie z nami złóżcie im w nietypowy sposób życzenia. W wiadomościach napiszcie kilka zdań o dziadkach - jak się nazywają i skąd są. Możecie dopisać, za co ich kochacie, podzielić się wspomnieniem. Dajemy Wam pole do popisu!

Ze zdjęć zrobimy galerię, która ukaże się na łamach naszego portalu w niedzielne popołudnie.

Zdjęcia możecie przesyłać na adres redakcja@kartuzy.info. Na wiadomości czekamy do soboty do godz. 21. W tytule maila piszcie "Życzenia dla Babci i Dziadka".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.