Kamienica Szlachecka. Nie żyje mężczyzna przygnieciony przez samochód

piątek, 20 stycznia 2017 r., 10:47
fot. nadesłane/KP PSP Kartuzy

W piątkowe przedpołudnie doszło do tragicznego wypadku przy ulicy Rolniczej w Kamienicy Szlacheckiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że mężczyzna został tam przygnieciony przez samochód. Mimo podjętej reanimacji, nie udało się przywrócić 36-latkowi funkcji życiowych.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby ratunkowe otrzymały w piątek około godziny 10.30. Ze wstępnych informacji wynika, że 36-letni mężczyzna w przydomowym warsztacie, podczas prac przy rozbiórce samochodu, został przygnieciony przez pojazd. Świadkowie zdarzenia natychmiast wydostali mężczyznę spod samochodu i przystąpili do jego reanimacji, którą kontynuowali przybyli na miejsce ratownicy.

Niestety nie udało się przywrócić 36-latkowi funkcji życiowych.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Kamienica Szlachecka, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu pracowali też funkcjonariusze Policji pod nadzorem prokuratora.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.