Sierakowice. Renault uderzyło w tył toyoty

piątek, 20 stycznia 2017 r., 13:13
fot. internet/OSP Sierakowice

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w piątkowe przedpołudnie na ulicy Lęborskiej w Sierakowicach. Kierujący dostawczym renault najechał na tył poprzedzającej go toyoty.

Do zdarzenia doszło około godziny 11.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego uderzył w tył osobowej toyoty. Wskutek zajścia poszkodowana została kierująca toyotą kobieta, którą przetransportowano do szpitala.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Sierakowice praz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.