Egiertowo - Połęczyno. Renault rozbiło się na drzewie

niedziela, 22 stycznia 2017 r., 10:47
fot. nadesłane/OSP Hopowo

Kierująca renault została poszkodowana po tym, jak kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek na trasie Egiertowo - Połęczyno.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby ratunkowe otrzymały po godzinie 7. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca renault wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo. Wskutek zajścia poszkodowana została kobieta - kierująca renault.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, OSP Egiertowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.