Sierakowice. Chciał ukryć narkotyki w rękawie kurtki. Grozi mu do trzech lat więzienia

poniedziałek, 23 stycznia 2017 r., 11:29

Sierakowiccy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który miał przy sobie dwa woreczki z białym proszkiem. Przed funkcjonariuszami próbował je ukryć w rękawie kurtki.

W piątek przed godz. 23 policjanci z Sierakowic zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy podróżowali golfem. Rutynowa kontrola samochodu zakończyła się zatrzymaniem pasażera samochodu.

- Podczas kontroli okazało się, że 22-letni pasażer schował w rękawie kurtki dwa woreczki z białym proszkiem. Po zbadaniu okazało się, że była to amfetamina - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

W woreczkach było około dwóch gramów narkotyku. Mężczyznę zatrzymano. Już usłyszał zarzuty. Za posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.