Żukowo. Tankował i uciekał bez płacenia. Jest w rękach policji

wtorek, 24 stycznia 2017 r., 11:12

W niedzielę policjanci z Komisariatu Policji w Żukowie zatrzymali 25-letniego mieszkańca Gdańska, który w ciągu niespełna godziny okradł dwie stacje paliw.

Żukowscy policjanci zatrzymali w niedzielę 25-letniego mieszkańca Gdańska, który na dwóch różnych stacjach paliw dokonał kradzieży paliwa wartości prawie tysiąca złotych.

- Scenariusz kradzieży za każdym razem był podobny, mężczyzna przyjeżdżał na stację samochodem, który miał założone dwie różne tablice rejestracyjne nie należące do tego pojazdu po czym do baniaków tankował 100 litrów paliwa i odjeżdżał nie płacąc - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów sprawca wraz ze swoim łupem został zatrzymany, a paliwo odzyskane. 25-latek został doprowadzony do komendy. W poniedziałek usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży, za to przestępstwo grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.