Chwaszczyno. "Czołówka" saaba z BMW

piątek, 27 stycznia 2017 r., 10:05
fot. internet/OSP Chwaszczyno

36-letnia kobieta i sześcioletnie dziecko trafili do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe popołudnie między Chwaszczynem a Gdynią. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Gdyńskiej w Chwaszczynie służby ratunkowe otrzymały o godzinie 18.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Saabem 36-letnia kobieta z wyjaśnianych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadziła do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku BMW.

W wyniku zajścia poszkodowana została 36-letnia kobieta oraz sześcioletnie dziecko.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Chwaszczyno, JRG Kartuzy, JRG Gdynia oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.