Żukowo. Zgłoś kandydatów do gminnej nagrody Sucovia

czwartek, 2 lutego 2017 r., 10:19
fot. nadesłane

Do 28 lutego można zgłaszać kandydatów do gminnej nagrody Sucovia. To coroczna nagroda burmistrza Żukowa, którą nadaje się za szczególne zasługi na różnych polach działalności kulturalnej, społecznej, sportowej i gospodarczej.

Sucovię nadaje się w pięciu kategoriach - kultura, sport, inicjatywy społeczne, gospodarka i edukacja. Nagroda może być przyznana za działalność lub osiągnięcie w roku kalendarzowym poprzedzającym przyznanie nagrody, całokształt twórczości, działalność promocyjną na rzecz Gminy Żukowo w kraju i za granicą i działalność wspierającą i sponsoringową.

Laureaci tej nagrody otrzymują nagrodę rzeczową w formie statuetki oraz nagrodę pieniężną. Kandydatury do gminnej nagrody wraz z uzasadnieniem mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje kultury, kluby sportowe, organy administracji publicznej, szkoły, media, przedsiębiorcy i osoby fizyczne.

- Prosimy o zgłaszanie propozycji osiągnięć w roku 2016 oraz kandydatur do nagrody mecenasa. Macie Państwo największą wiedzę na temat osób i instytucji najbardziej wyróżniających się w danej dziedzinie, dlatego liczymy na Państwa pomoc przy zgłoszeniu wybitnych osobowości działających na rzecz gminy - informują organizatorzy.

Zgłoszenia w formie pisemnej wraz z uzasadnieniem należy wysłać do dnia 28 lutego 2017 roku na adres: Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie, ul. Mściwoja 6, 83 - 330 Żukowo, bądź podpisany skan na adres e-mail: okis@okis-zukowo.pl.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonem 58 680 08 48 lub pod adresem e-mail: a.krauze@okis-zukowo.pl.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.