Wypadek w Lniskach - nie żyje młody mężczyzna

czwartek, 2 lutego 2017 r., 11:59
fot. BK

W czwartkowe przedpołudnie doszło do wypadku na drodze krajowej nr 7 w Lniskach. Audi uderzyło w przydrożny słup. Kierowca poniósł śmierć na miejscu. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło około godz. 11.20 w Lniskach. Na miejsce natychmiast udały się służby ratunkowe, straż oraz policja Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi 29-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup.

- Kierowca audi jechał z Żukowa w kierunku Gdańska. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie bokiem uderzył w słup. Niestety poniósł śmierć na miejscu - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.