Kartuzy. Zmiana w organizacji ruchu przy tzw. małej obwodnicy Kartuz

czwartek, 2 lutego 2017 r., 13:34
fot. archiwum

Od 6 lutego zamknięty zostanie biegnący przez tereny leśne odcinek łączący ul. Zamkową i z ulicą Chmieleńską, określany często mianem małej obwodnicy Kartuz.

Jak informuje, Urząd Miejski w Kartuzach odcinek będzie zamknięty w okresie od 6 do 25 lutego. Powodem wyłączenia go z ruchu jest wycinka drzew, która odbywać się będzie na tym terenie. Kierowcy proszeni są o korzystanie w tym okresie z połączeń poprzez ulice Zamkową, Jeziorną i Wzgórze Wolności.

Przypomnijmy, że ten odcinek w tym roku czeka gruntowny remont. Gmina na jego przebudowę otrzymała środki w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Wartość zadania szacuje się na ok. 2,8 mln zł.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.