Tak upłynął drugi tydzień ferii w GOK-u w Somoninie

czwartek, 2 lutego 2017 r., 14:19
fot. nadesłane/GOK Somonino

Wyprawa do kaszubskiej zagrody i warsztaty wypieku chleba, konkursy, bal karnawałowy, wyjazd do kina i bal karnawałowy - takie atrakcje czekały w drugim tygodniu ferii na uczestników zajęć zorganizowanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Somoninie.

Drugi tydzień ferii w somonińskim GOK-u rozpoczęto od wyprawy do kaszubskiej zagrody Karoli Bober do Lipusza. Dzieci uczestniczyły tam w warsztatach wypieku chleba i ciastek. Po południu w GOK-u zorganizowano konkurs na najładniejszą maskę karnawałową.

Kolejnego dnia uczestnicy zajęć feryjnych w wieku 6-12 lat mieli okazję zgłębić tajniki praw fizyki. Zorganizowano dla nich interaktywne pokazy edukacyjne - mogli zobaczyć jak się robi mydło i poznać potęgę elektryczności. W środę dzieci udały się do kina, a w czwartek GOK odwiedził teatr.

Na zakończenie feryjnych atrakcji odbył się kolory bal przebierańców, wówczas rozstrzygnięto też konkurs na maski karnawałowe.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.