Starkowa Huta. Kolizja na K20

piątek, 3 lutego 2017 r., 10:31
fot. AL

Szczęśliwie bez poważniejszych obrażeń dla kierujących pojazdami zakończyło się piątkowe zdarzenie, do którego doszło w Starkowej Hucie. Kierujący fiatem wymusił pierwszeństwo na jadącej drogą główną hondzie, doprowadzając do zderzenia obu samochodów.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fiatem cinquecento mężczyzna wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej drogą główną od Kościerzyny w kierunku Żukowa hondzie, za kierownicą której siedziała kobieta. W wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów, w następstwie czego fiat dachował w przydrożnym rowie.

Szczęśliwie całe zajście zakończyło się na uszkodzonych samochodach. Kierujący nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Policjanci ukarali kierującego fiatem mandatem za spowodowanie kolizji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.