Kobysewo. Zderzenie opla z peugeotem

sobota, 4 lutego 2017 r., 15:01
fot. AL

Trzy osoby zostały poszkodowane wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej w Kobysewie. Opel najechał tam na tył peugeota.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 14. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, oba pojazdy jechały od Przodkowa w kierunku Kobysewa. Kierująca peugeotem kobieta chciała dokonać manewru skrętu w lewo. Kierujący oplem, jadąc tuż za nią, nie zdążył zahamować i uderzył w peugeota, w wyniku czego ten wypadł z drogi i tyłem uderzył w słup.

Wskutek zdarzenia poszkodowana zostały trzy osoby - kierująca peugeotem oraz dwóch mężczyzn podróżujących oplem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Przodkowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.