Szymbark. Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu

sobota, 4 lutego 2017 r., 16:35
fot. AL

W sobotnie popołudnie służby ratunkowe interweniowały na skrzyżowani drogi krajowej nr 20 z drogą prowadzącą do miejscowości Szymbark. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana. Sprawca zdarzenia był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący skodą fabią nie zdążył w porę wyhamować, w wyniku czego najechał na tył Opla Insygnia, którego kierujący zatrzymał się przed skrzyżowaniem.

Wskutek zdarzenia poszkodowany został kierujący oplem, którego przetransportowano do szpitala.

Kierujący skodą 76-letni mieszkaniec Trójmiasta poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie wydmuchał pół promila.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.