Kamienica Królewska. Spłonął samochód osobowy

sobota, 4 lutego 2017 r., 18:07
fot. internet/OSP Sierakowice

W sobotni poranek strażacy interweniowali przy pożarze samochodu w Kamienicy Królewskiej. Ogień pojawił się w komorze silnika, a najprawdopodobniej powstał wskutek zwarcia instalacji elektrycznej.

Zgłoszonie o płonącym pojeździe przy ulicy Kaszubskiej w Kamienicy Królewskiej dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Kartuzach otrzymał około godziny 8.50. Samochód objęty pożarem znajdował się w odległości około 20 metrów od budynków.

Na miejsce natychmiast skierowano strażaków z OSP Kamienica Królewska, OSP Sierakowice oraz JRG Kartuzy. Ogień, który pojawił się w komorze silnika, szybko ugaszono. Straty oszacowano na około 8.000 zł.

Jako przyczynę powstania pożaru podaje się zwarcie instalacji elektrycznej.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.