Somonino. Koncert polskich i kaszubskich kolęd i pastorałek

poniedziałek, 6 lutego 2017 r., 13:52
fot. nadesłane

W ostatnią niedzielę stycznia w kościele parafialnym w Somoninie odbył się koncert kolęd i pastorałek. Dla zebranej publiczności wystąpili Małgorzata Szmuda-Sycz i Paweł Nowak.

Licznie zgromadzona publiczność wysłuchać mogła pięknych aranżacji utworów polskich i kaszubskich. Najpiękniejsze kolędy i pastorałki wykonał duet Małgorzata Szmuda-Sycz - wokal i Paweł Nowak - akordeon. Organizatorami koncertu byli Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie oraz parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Somoninie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.