Studniówka młodzieży z ZSP w Sierakowicach

poniedziałek, 6 lutego 2017 r., 14:11
fot. nadesłane

Tradycyjnym polonezem uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach rozpoczęli w sobotę 14 stycznia bal studniówkowy. Tym razem, dokładnie na 109 dni przed maturą, bawili się maturzyści klas IV Technikum kształcących w zawodach: technik ekonomista, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz klasa III Liceum Ogólnokształcącego wraz z wychowawcami klas:  Martą Młyńską - wychowawczynią klasy III LO, Arturem Hewelt - wychowawcą kl. IV TŻ oraz Alicją Ludwikowską- wychowawczynią kl. IV TE.

 

Po polonezie przemówienie wygłosił dyrektor szkoły Grzegorz Machola, w którym zaapelował do młodzieży, aby dobrze wykorzystali dni, które zostały im na rzetelne przygotowanie do egzaminu maturalnego oraz podziękował wychowawcom, nauczycielom i rodzicom za wysiłek włożony w kształcenie i wychowanie młodzieży. Życzył również tegorocznym maturzystom powodzenia na egzaminie. 

O godzinie 22 uczniowie serdecznie podziękowali dyrekcji, wychowawcom klas, nauczycielom  oraz rodzicom za lata pracy i wysiłku. Symbolem wdzięczności stały się wręczone kwiaty. Po podziękowaniach odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy IV TŻ. Uczniowie w zabawny sposób zaprezentowali kabaret związany z zawodem, w którym się kształcą dotyczący obsługi klienta w restauracji. Widownia bawiła się doskonale. Na balu nie zabrakło wspólnej sesji zdjęciowej, zdjęć z Fotobudki, tortu, licznych dedykacji. 

Do białego rana w sali "Bieszczadna" bawiło się w szampańskiej zabawie ok. 130 osób. Zabawę na żywo prowadził  zespół "Blue Band", który grał znane wszystkim szlagiery. Wszyscy wspaniale się bawili. Była to niezwykła i niezapomniana noc.

Nadesłane/ZSP w Sierakowicach

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.