Maks. Przedszkolaki dla babci i dziadka

poniedziałek, 6 lutego 2017 r., 14:33
fot. nadesłane/GOKSiR Chmielno

"Moja Babcia i Mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie"- pod tym hasłem odbyła się uroczystość, z okazji niedawno obchodzonego święta dziadków w Oddziale Przedszkolnym w Maksie.

Dzieci pod kierunkiem wychowawcy - Natalii Stolc zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie oraz recytatorskie. Po występie przedszkolaki wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, a jako niespodziankę "wyczarowały" pyszny torcik. Przedstawienie, przy poczęstunku przygotowanym przez rodziców, podziwiali nie tylko dziadkowie, ale i zaproszeni goście: Zofia Klein- sołtys Przewozu oraz Witold Maćków- Dyrektor Zespołu Szkół w Chmielnie. Tego dnia nie zabrakło słodkich buziaków od wnucząt oraz ukradkiem ocieranych łez wzruszenia.

Nadesłane/GOKSiR w Chmielnie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.