Bożena Gniado poszukuje kaszubskich Bożenek

środa, 8 lutego 2017 r., 14:15
fot. archiwum/MD-Z

Bożena Gniado, mieszkanka Kartuz, poszukuje swoich imienniczek mieszkających na Kaszubach, aby wraz z nimi w czerwcu udać się na X Zjazd Bożen i Bożenn w Bożenkowie k. Bydgoszczy. Chcesz ruszyć się z domu i poznać swoje imienniczki? Taki wyjazd może być początkiem wielu wspaniałych znajomości!

Masz na imię Bożena lub Bożenna? Chcesz nawiązać nowe znajomości? Od 9 lat w Bożenkowie k. Bydgoszczy odbywają się zjazdy kobiet o imieniu Bożena i Bożenna. W tym roku, w dniach 23-25 czerwca, zjazd Bożen i Bożenn odbędzie się już po raz dziesiąty.

Bożena Gniado z Kartuz czeka na zgłoszenia od kaszubskich Bożen i Bożenn, których brakuje na zjazdach w Bożenkowie. Więcej informacji na temat wyjazdu można uzyskać pod numerem telefonu 602 579 513.

X Zjazd Bożen i Bożenn w Bożenkowie k. Bydgoszczy jak zawsze będzie przebiegał w miłej atmosferze. Uczestniczki zjazdu zostaną zakwaterowane w Ośrodku Julia w Samociążku k. Bydgoszczy, skąd do Bożenkowa jest dosłownie "rzut beretem". Rozmowom przy kawie i dobrym cieście nie będzie końca. Wszystko to na łonie przyrody, być może przy sprzyjającej aurze!

nadesłane


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.