Tak na studniówce bawiła się młodzież z ZSP w Somoninie

czwartek, 9 lutego 2017 r., 11:40
fot. nadesłane

Po czterech latach zmagań z nauką maturzyści mieli okazję do zabawy na studniówkowym balu. Był to długo oczekiwany moment, pozwalający zapomnieć o stresie związanym ze zbliżającą się wielkimi krokami maturą. Na wielkim balu bawili się uczniowie czwartej klasy o profilu technik żywienia i usług gastronomicznych i technik hotelarstwa z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.Józefa Wybickiego w Somoninie.

Bal maturalny odbył się w sali restauracji "Magnat" w Borczu. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 18:00. Uczniowie oraz nauczyciele zgodnie z tradycją wspólnie zatańczyli Poloneza. Po tańcu była chwila, aby odetchnąć i zjeść uroczystą kolację. W ramach podziękowań za poświęcony nam czas, nauczyciele zostali obdarowani kwiatami. Po kolacji i życzeniach uczniowie w ramach części artystycznej przygotowali krótki film podsumowujący wspólnie spędzone cztery lata w murach kochanej szkoły. Były śmiechy, łzy zakręciły się w oczach. Po zakończonej prezentacji z uśmiechem na twarzach ustawiliśmy się do klasowego zdjęcia wraz z panią dyrektor Elżbietą Świętoń i panią wychowawczynią Anną Krokocką.

W końcu mogliśmy oddać się szampańskiej zabawie. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele. Sala wypełniła się kolorami olśniewających sukienek oraz eleganckich garniturów. Zabawa została uwieczniona przez fotografa. Studniówka była bardzo ważnym wydarzeniem w życiu czwartej klasy. Zabawa jak oraz całe cztery lata technikum zostaną w pamięci każdego  z nas. Będą wspominane bardzo ciepło i z uśmiechem.

Nadesłane/Uczniowie IV T

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.