Kartuzy. Zgłoś kandydatów do nagrody Kartëskô Skra

piątek, 10 lutego 2017 r., 10:12
fot. archiwum/MD-Z

Do 28 lutego można zgłaszać kandydatów do kolejnej edycji nagród burmistrza "Kartëskô Skra". Przyznaje się ją za zasługi i wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury, sportu czy przedsiębiorczości.

Nagrody "Kartëskô Skra" są przyznawane za zasługi i wybitne osiągnięcia w działalności na rzecz gminy Kartuzy w kategoriach: kultura, promocja, sport, przedsiębiorczość, pomagają innym.

Do nagrody zgłaszać kandydatów zgłaszać mogą: stowarzyszenia i organizacje, osoby prawne, korporacje zawodowe, zrzeszenia przedsiębiorców, instytucje, dyrektorzy placówek oświatowych, przedstawiciele mediów, mieszkańcy.

Zgłoszenia można przesyłać wypełniając formularz wniosku, który można pobrać ze strony internetowej Gminy Kartuzy www.kartuzy.pl.

Zgłoszenia należy składać w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Kartuzach, ul. gen. J. Hallera 1 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kultura@poczta.kartuzy.pl w terminie do 28 lutego br. do godz. 15.00.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.