W Leźnie audi zderzyło się z ciężarówką, w Lisich Jamach kolizja audi z oplem

niedziela, 12 lutego 2017 r., 12:12
fot. internet/OSP Leźno

W sobotę na drogach powiatu kartuskiego doszło do dwóch kolizji. W Leźnie Audi A3 zderzyło się z ciężarowym mercedesem, z kolei w Lisich Jamach kierująca Audi 80 wymusiła pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Opel Vectra.

Zgłoszenie o kolizji na drodze krajowej nr 7 w Leźnie dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania PSP w Kartuzach otrzymał o godzinie 7.47. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący Audi A3 najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z ciężarowym mercedesem. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń. W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Leźno oraz JRG Kartuzy. Okoliczności i przyczynę zdarzenia wyjaśnia policja.

Z kolei po godzinie 19. strażacy z OSP Kamienica Szlachecka i JRG Kartuzy interweniowali przy kolizji w Lisich Jamach (gm. Sierakowice). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca Audi 80 wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą główną samochodzie marki Opel Vectra. To zdarzenia również zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.