Borcz. Seat zepchnięty z drogi rozbił się na drzewie - nie żyje mężczyzna

niedziela, 12 lutego 2017 r., 20:26
fot. BK

Do tragicznego w skutkach wypadku, doszło w niedzielny wieczór na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Borcz. Samochód osobowy marki Seat Ibiza uderzył tam w drzewo. Wskutek zdarzenia kierujący nim mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Stan podróżującej z nim dziewięciolatki określany jest jako dobry.

Do zdarzenia doszło około godziny 20. na prostym odcinku drogi w Borczu.

- Kierujący BMW 24-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podczas manewru wyprzedzania seata, wpadł w poślizg i otarł się bocznie o seata, w wyniku czego kierujący ibizą zjechał na pobocze, gdzie lewym bokiem uderzył w drzewo - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, Jarosława Krefta.

Kierujący seatem 42-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu wejherowskiego, poniósł śmierć na miejscu. Podróżująca z nim 9-letnia córka z urazem nogi została przetransportowana do szpitala.

Kierujący BMW był trzeźwy.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu wciąż pracują strażacy oraz policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch, na odcinku, na jakim doszło do wypadku, odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez dwie godziny.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.