Borcz. Seat zepchnięty z drogi rozbił się na drzewie - nie żyje mężczyzna

niedziela, 12 lutego 2017 r., 20:26
fot. BK

Do tragicznego w skutkach wypadku, doszło w niedzielny wieczór na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Borcz. Samochód osobowy marki Seat Ibiza uderzył tam w drzewo. Wskutek zdarzenia kierujący nim mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Stan podróżującej z nim dziewięciolatki określany jest jako dobry.

Do zdarzenia doszło około godziny 20. na prostym odcinku drogi w Borczu.

- Kierujący BMW 24-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego podczas manewru wyprzedzania seata, wpadł w poślizg i otarł się bocznie o seata, w wyniku czego kierujący ibizą zjechał na pobocze, gdzie lewym bokiem uderzył w drzewo - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, Jarosława Krefta.

Kierujący seatem 42-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu wejherowskiego, poniósł śmierć na miejscu. Podróżująca z nim 9-letnia córka z urazem nogi została przetransportowana do szpitala.

Kierujący BMW był trzeźwy.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Hopowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu wciąż pracują strażacy oraz policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch, na odcinku, na jakim doszło do wypadku, odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez dwie godziny.

AL

Takiego gnojka powinni zatłuc na miejscu zabił ojca córka na to patrzała a siła była ogromna patrząc na seata .Współczuje rodzinie a gówniarz powinien do pierdla i płacic odszkodowanie. Wyprzedzają na wariata jadą 120km na godzine a na światłach i tak stajesz za nimi chore
Marionetka11   poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 19:56
W sprawie wypadku proszę o kontakt rodzinę osób podróżujących seatem: irena.f81@op.pl
Irena81   poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 14:50
Kolejny półgłówek z BMW posłał niewinną osobę do grobu. Mam wielką nadzieję, że owy pseudo kierowca BMW poniesie srogą karę, bo wg.mnie to nadaje się tylko do utylizacji.
MatiHon   poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 08:57
Złapali tego co zepchnął?? Przecież to jest co najmniej próba zabójstwa.
yogizkartuz   niedziela, 12 lutego 2017 r., 22:13