Sierakowice. Pijany i bez uprawnień spowodował kolizję

poniedziałek, 13 lutego 2017 r., 10:38
fot. archiwum

25-latek kierując VW Golfem spowodował kolizję z innym pojazdem. Jak się okazało był to tylko początek jego kłopotów. Młody mężczyzna nie tylko nie posiadał uprawnień do kierowania, ale też znajdował się w dość znacznym stanie nietrzeźwości.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17.45 w Sierakowicach. Jak informuje rzecznik kartuskiej policji, Jarosława Krefta, kierujący VW Golfem 25-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego spowodował kolizję z innym samochodem. Szczęśliwie w jej wyniku nikt nie został poszkodowany. Kłopoty za to będzie miał jej sprawca.

Jak się bowiem okazało 25-latek nie tylko nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ale też znajdował się w stanie nietrzeźwości. Wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.