Żukowo. Zderzenie dwóch pojazdów na K20

wtorek, 14 lutego 2017 r., 13:12
fot. nadesłane/KP PSP Kartuzy

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na ulicy Kościerskiej w Żukowie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe VW Polo i Volvo V70.

Do zdarzenia doszło około godziny 10.30. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, oba pojazdy poruszały się w tym kierunku. Kierujący VW Polo chciał dokonać manewru skrętu w lewo. Podczas jego dokonywania został uderzony przez Volvo V70, którego kierujący prawdopodobnie wyprzedzał kolumnę pojazdów.

Wskutek zajścia poszkodowany został kierujący polo. 30 -letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Okoliczności, jak i przyczyna zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.