Chmielno. Walentynki uczcili na balu karnawałowym

wtorek, 14 lutego 2017 r., 14:28
fot. nadesłane/GOKSiR Chmielno

Ponad sto osób bawiło się na karnawałowym Balu Walentynkowym, który zorganizowano w gminnym ośrodku kultury w Chmielnie. Było wesoło, a momentami egzotycznie, rockowo i romantycznie.

Bal Walentynkowy zorganizował Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie, a jego inicjatorkami były członkinie kół gospodyń wiejskich Ekobabki i Kożyczkowianki, we współpracy z organizacją Chmielno Non-Stop.

- Po sukcesie imprezy andrzejkowej w stylu lat 50', która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować bal w domu kultury. Początkowo idea była taka, by zintegrować organizacje pozarządowe i koła gospodyń działające w gminie, jednak ze względu na duże zainteresowanie, udział w niej wziąć mógł każdy chętny - informuje Katarzyna Puzdrowska, prezes KGW Ekobabki.

Impreza miała charakter składkowy - każdy z uczestników przyniósł coś od siebie na wspólny szwedzki stół. Zabawę poprowadziła grupa Dynamic Event.

- Prowadzący zapewnił nam dawkę super atrakcji -arabskie klimaty, rockowe akcenty i romantyczne ballady!Na parkiecie wirowało 112 osób. To aż czterdzieści osób więcej niż za pierwszym razem, co najlepiej udowadnia, że gminny ośrodek kultury odżywa na nowo - dodaje szefowa Ekobabek.

Zabawa trwała do piątej nad ranem.

Oprac. MD-Z
Info:GOKSiR Chmielno

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.