Somonińska liga halówki po siódmej kolejce

wtorek, 14 lutego 2017 r., 15:14
fot. nadesłane

4 lutego odbyła się siódma kolejka Somonińskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej. Już pierwszy mecz przyniósł bardzo dużą niespodziankę. Dotychczasowy wicelider i obrońca tytułu wicemistrza z poprzedniej edycji Atom Goręczyno przegrał 7:8 z zespołem Allforcars Futsal Team Kartuzy, który miał do tej pory zaledwie trzy punkty.

Na sukcesie drużyny z Kartuz zaważył przede wszystkim bardzo udany początek spotkania i konsekwentna gra przez zdecydowaną jego część. Dopiero pod koniec meczu przy stanie 8:5 Atom potrafił zamknąć drużynę przeciwną pod ich bramką, ale czasu starczyło zaledwie na strzelenie dwóch bramek. Dla zwycięzców hat-tricka ustrzelił Arkadiusz Stromski.

W drugim meczu derbowym zawodników na co dzień występujących w Gryfie Goręczyno młodsi z Hotel Spa Ostrzyce musieli uznać wyższość bardziej doświadczonych kolegów z FC Buka Goręczyno przegrywając 6:8. Drużyna Buki przez cały czas gry kontrolowała jej przebieg. Dla zwycięzców gole padły przede wszystkim łupem rodziny Kluge, gdyż cztery strzelił Waldemar, a dwa kolejne dołożył syn Błażej.

W trzecim spotkaniu mimo gry przez cały czas bez zmian drużyna CH Toporek Przodkowo rozgromiła FC Przywidz aż 12:0. Dla wiceliderów tabeli po cztery bramki strzelili Paweł Bork i Jakub Toporek, zaś trzy Łukasz Riegel. Kolejny zaplanowany mecz niestety nie doszedł do skutku, gdyż nie stawiła się do gry drużyna Red Wolves Chmielno oddając tym samym walkowerem punkty WKS Koszkanii.

W czwartym pojedynku lider tabeli Sani Tech Kiełpino po raz kolejny nie stracił punktów wygrywając z młodą ekipą Dormar Meble Żukowo 5:1. W ostatnim meczu spotkały się liderujące przed grą ze sobą w tabeli Domaros Somonino oraz No Name Kartuzy. Po jednostronnym widowisku zwyciężyła drużyna z Somonina 7:2 zgłaszając tym samym wyraźnie chęć zdobycia podium ligi.

Nadesłane/Mariusz Lamk

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.