Kartuzy. Rozdawali przechodniom kartki walentynkowe

środa, 15 lutego 2017 r., 09:41
fot. nadesłane

Wolontariusze Klubu Wolontariatu "Warto" postanowili sprawić mieszkańcom Kartuz miłą niespodziankę. 14 lutego, a więc w Dzień Zakochanych, rozdawali przechodniom własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe.

Ostatnie tygodnie spędzili na wykonywaniu kartek walentynkowy, by potem móc sprawić radość mieszkańcom Kartuz. Mowa o wolontariuszach Klubu Wolontariatu "Warto", którzy zorganizowali akcję walentynkową.

W Dzień Zakochanych, a więc 14 lutego, rozdawali "walentynki" przechodniom w Kartuzach.

- Przechodnie reagowali z uśmiechem i często wielkim zaskoczeniem. Było miło i wesoło - podkreśla Magdalena Borkowska, koordynatorka klubu.

W sumie w akcję zaangażowało się 15 wolontariuszy. Niespodzianka dla mieszkańców Kartuz udała się. A o działaniach wolontariuszy klubu z pewnością usłyszymy jeszcze nie raz.

Dodajmy, że Klub Wolontariatu "Warto" powstał wiosną ubiegłego roku. Członkowie klubu spotykają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki. Spotkania wtorkowe odbywają się w godz.15-17 w salach Spółdzielni Pasja w Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Mściwoja 28 w Kartuzach, natomiast czwartkowe w tych samych godzinach, ale w sali konferencyjnej GOPS-u przy ul. Gdańskiej 10 w Kartuzach.

Klub do działania zaprasza osoby w każdym wieku, zarówno młodzież, jak i seniorów. Chętni mogą zgłaszać się do Magdaleny Borkowskiej dzwoniąc pod numer 605 268 571 lub mailowo - koordynator@wolontariat.kartuzy.pl.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.