Praca - Strabag poszukuje brygad brukarskich

środa, 15 lutego 2017 r., 11:04

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej - łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

Do realizacji projektów w województwie pomorskim poszukujemy:

Brygad brukarskich

Zadania:
• Układanie nawierzchni z kostki brukowej
• Układanie krawężników
• Układanie podbudów pod drogi

Wymagania:
• doświadczenie w wykonywaniu robót brukarskich
• uprawnienia na sprzęt lekki (przecinarki, zagęszczarki) oraz sprzęt ciężki (koparki, koparko - ładowarki, walce) mile widziane
• miejsce zamieszkania woj. pomorskie
• dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność, zaangażowanie
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
• pracę na terenie woj. pomorskiego

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres Strabag sp. z o.o., ul. Witomińska 2, 81-311 Gdynia lub droga elektroniczną kadrygdynia@strabag.com

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze
zm.)

STRABAG Sp. z o.o.
Ul. Witomińska 2
81-311 Gdynia/Polska
Tel: +48 601 743 584
www.strabag.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.