Zgorzałki na Targach FOOD-to-GO

czwartek, 16 lutego 2017 r., 09:55
fot. nadesłane/Zyta Górna

Stowarzyszenie Kobiet Zgorzałego reprezentowało gminę Stężyca na targach wyposażenia i produktów dla gastronomii FOOD-to-GO w Gdańsku. Odbyły się one w dniach 8-9 lutego. Nie zabrakło tam kaszubskich akcentów.

Zgorzałki po raz kolejny promowały swój region na gdańskich targach.

- Uroczyście otworzyłyśmy z flagą kaszubską targi, przygotowałyśmy piękne stoisko kaszubskie z potrawami do degustacji i przetworami kaszubskiej spiżarni - relacjonuje Zyta Górna, prezes stowarzyszenia.

Goście mogli przez dwa dni kosztować wafli kaszubskich na stoisku, jak również podziwiać prezentację przygotowaną w strefie regionalnej. Wieloletnie doświadczenie w promocji Kaszub, jakie mają Zgorzałki, zaowocowało wieloma komplementami, które gospodynie usłyszały od odwiedzających stoisko gości.

Zgorzałki odwiedzili m.in. uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kartuzach z opiekunem Grażyną Recław.

Oprac. MD-Z
Info: Zyta Górna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.