Wiosenna Giełda Mam w Kartuzach - ruszyły zapisy

czwartek, 16 lutego 2017 r., 11:07
fot. archiwum/MD-Z

Znamy datę kolejnej kartuskiej Giełdy Mam. Jej wiosenna edycja odbędzie się już 1 kwietnia. To doskonała okazja, by pozbyć się rzeczy, które Waszym pociechom są już zbędne i zaopatrzyć się w ubranka i akcesoria na kolejny sezon.

Giełda Mam odbędzie się w Kartuzach już po raz szósty. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród sprzedających jak i kupujących. Sala sportowa Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach 1 kwietnia wypełni się kolorowymi ubrankami, zabawkami i akcesoriami dla mam i dzieci. Zbliżająca się powoli ku końcowi zima to czas na przygotowania do wiosennych porządków. Warto przejrzeć ciuszki swoich dzieci na kolejny sezon, spakować te, z których wyrosły, zabawki, którymi się już nie bawią i zabrać wszystko na Giełdę Mam. Nie tylko zyskasz miejsce w szafach, ale też podreperujesz domowy budżet.

Giełda Mam daje możliwość nie tylko wymiany i sprzedaży ubranek i akcesoriów dziecięcych, ale też nabycia ich w przystępnych cenach od innych mam. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info.

Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach znajduje się przy ul. 3 Maja 14.

Dwa tygodnie przed Giełdą w Kartuzach - 18 marca odbędzie się Giełda Mam w Kościerzynie.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.