Twój Sklep i Serwis Rowerowy Tandem zmienia siedzibę!

czwartek, 16 lutego 2017 r., 11:40
fot. nadesłane

Wiosna już za pasem, a wiosenna aura bez wątpienia sprzyja rowerowym wycieczkom. Warto więc już dziś pomyśleć o zakupie roweru lub dokonać przeglądu swojego jednośladu. Z pomocą przy zakupie odpowiednich dwóch kółek dla Ciebie lub Twoich najbliższych przyjdą Ci fachowcy ze Sklepu i Serwisu Rowerowego Tandem. Od 1 marca znajdziesz ich przy ulicy Książąt Pomorskich 2E w Żukowie!

Firma Tandem powstała w 2015 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją rowerów, części oraz akcesoriów rowerowych. Choć na rynku działa stosunkowo niedługo, zyskała już grono zadowolonych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość oferowanych przez sklep i serwis rowerowy Tandem produktów i usług, jak również profesjonalne doradztwo przy zakupie odpowiedniego modelu roweru. A do tego konkurencyjne ceny, nie pustoszą portfeli klientów.

Obecnie firma powiększa swój asortyment, a co za tym idzie zmienia swoją siedzibę. Od 1 marca Sklep i Serwis Rowerowy Tandem znajdziesz przy ulicy Książąt Pomorskich 2E w Żukowie!. Atutem nowej lokalizacji jest nie tylko duży parking dla klientów, ale przede wszystkim szersza gama oferowanych rowerów i akcesoriów.

Bez wątpienia w Sklepie Tandem wybierz odpowiedni dla siebie jednoślad. Pracownicy doradzą Ci przy zakupie modelu dostosowanego do Twoich potrzeb. Firma realizuje też indywidualne zamówienia pod klienta.

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem dwóch kółek, zadbaj by jazda rowerem była przyjemna, a przede wszystkim bezpieczna. Po zimowej przerwie warto dokonać przeglądu jednośladu. Firma Tandem posiada dwa stanowiska serwisowe, więc przegląd oraz drobne i szybkie naprawy wykona na miejscu "od ręki". Firmowi fachowcy przyjdą Ci także z pomocą w renowacji starego roweru!

Wychodząc na przeciw klientom, firma Tandem oferuje możliwość zakupu rowerów i części na raty oraz dowóz roweru do klienta po uprzednim uzgodnieniu.

Więcej informacji o Sklepie i Serwisie Rowerowym Tandem uzyskasz na stronie internetowej firmy sklep-tandem.pl lub na profilu sklepu na facebooku.

Tandem Sklep i Serwis Rowerowy
ul. Książąt Pomorskich 2E w Żukowie
tel. 502-769-995 lub 668-139-314

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.