Chwaszczyno. Wyprzedzał sznur pojazdów.... chodnikiem!

czwartek, 16 lutego 2017 r., 21:06

Wyjątkowo wysokim poziomem bezmyślności i nieodpowiedzialności wykazał się kierowca VW Passata, który chcąc ominąć korki, wyprzedzał sznur pojazdów....chodnikiem. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło przed tygodniem w Chwaszczynie.

O tym, że pomysłowość kierowców nie zna granic, z pewnością każdy z nas mógł przekonać się niejednokrotnie. Niezwykle porażającą kreatywnością wykazał się w czwartek, 9 lutego w Chwaszczynie kierowca VW Passata. Gdy inni cierpliwie poruszali się w kolumnie pojazdów, on oryginalnie ominął sznur samochodów .... chodnikiem!

Pirata drogowego nagrał inny kierowca. A na filmiku widać, jak uwierzyć w to, co widzą, nie mogli piesi, gdy chodnikiem, którym się poruszali, z naprzeciwka nadjeżdżał samochód!

Szczęśliwie kierowca passata wykazał się też uprzejmością i ominął przechodniów, by potem znów kontynuować jazdę ciągiem pieszym.

Ten niebezpieczny manewr można zobaczyć na załączonym filmiku pochodzącym z kanału YouTube autorstwa "tablica rejestracyjna".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.