Chwaszczyno. Wyprzedzał sznur pojazdów.... chodnikiem!

czwartek, 16 lutego 2017 r., 21:06

Wyjątkowo wysokim poziomem bezmyślności i nieodpowiedzialności wykazał się kierowca VW Passata, który chcąc ominąć korki, wyprzedzał sznur pojazdów....chodnikiem. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło przed tygodniem w Chwaszczynie.

O tym, że pomysłowość kierowców nie zna granic, z pewnością każdy z nas mógł przekonać się niejednokrotnie. Niezwykle porażającą kreatywnością wykazał się w czwartek, 9 lutego w Chwaszczynie kierowca VW Passata. Gdy inni cierpliwie poruszali się w kolumnie pojazdów, on oryginalnie ominął sznur samochodów .... chodnikiem!

Pirata drogowego nagrał inny kierowca. A na filmiku widać, jak uwierzyć w to, co widzą, nie mogli piesi, gdy chodnikiem, którym się poruszali, z naprzeciwka nadjeżdżał samochód!

Szczęśliwie kierowca passata wykazał się też uprzejmością i ominął przechodniów, by potem znów kontynuować jazdę ciągiem pieszym.

Ten niebezpieczny manewr można zobaczyć na załączonym filmiku pochodzącym z kanału YouTube autorstwa "tablica rejestracyjna".

AL

za dużo GTA :D
AZRAEL   piątek, 17 lutego 2017 r., 12:51
Normalnie jak u ruskich tylko.. Polska to cywilizowany kraj i za taki wybryk typowego vaginiarza powinna być konfiskata pojazdu i jego utylizacja oczywiście na koszt właściciela (co by przesiadł sie w pks i nie stwarzał zagrożenia). Dodatkowo: Zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów i nawet wózków sklepowych dożywotnio. Pokaźny mandat za niszczenie mienia (wszak jazda pojazdem po chodniku niszczy go), 2lata prac społecznych na tym chodniku (odśnieżanie zimą, zmiatanie liści jesienią a latem szor ...
MatiHon   piątek, 17 lutego 2017 r., 10:52
Może to "borowiec" na ćwiczeniach?
agoK   piątek, 17 lutego 2017 r., 09:14
takie istoty powinno się izolować od społeczeństwa
senior   czwartek, 16 lutego 2017 r., 22:35
Jeżeli dobrze widzę, to ten jegomość naprawdę jest niezły. Nie ruszają go liinie ciągłe, ograniczenia prędkości w Goręczynie i wyprzedzanie na zakrętach bez widoczności. Pewnie amputowali mu przy porodzie płat odpowiadający za wyobraźnię.
yogizkartuz   czwartek, 16 lutego 2017 r., 21:43