Stacja Orion w Kobysewie - najwyższej jakości paliwo i sprzedaż hurtowa w atrakcyjnych cenach

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 09:33
fot. nadesłane

Stacja Orion w Kobysewie to miejsce, w którym zatankujesz samochód bez obaw, że złej jakości paliwo mu zaszkodzi. Tu kupisz sprawdzone paliwo najlepszej jakości. Firma oferuje również hurtową sprzedaż oleju opałowego i paliwa w atrakcyjnych cenach. Sprawdź szczegóły!

O tym, jak wielki wpływ na komfort jazdy i stan techniczny samochodu ma jakość paliwa, doskonale wie każdy kierowca. Dlatego też auto najlepiej tankować w sprawdzonych i zaufanych miejscach.

Przedsiębiorstwo Orion działa na rynku od ponad dekady. Firma powstała w 2004 roku skupia się głównie na sprzedaży paliw na stacji w Kobysewie a także dystrybucją hurtową z dostawą do klienta.

Wieloletnie doświadczenie w branży, nieustanna troska o rozwój i podnoszenie jakości świadczonych usług, grono zadowolonych klientów - to gwarancja tego, że korzystając z usług stacji w Kobysewie otrzymasz najlepsze paliwo.

Firma Orion zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną - benzyny, oleju napędowego, LPG i oleju opałowego.

Dla klientów zainteresowanych ilością hurtową przygotowano specjalne, atrakcyjne ceny - paliwo - 4,29 zł, natomiast olej opałowy 2,99 zł. Stawki obowiązują przy zakupie 1000 litrów. Transport do 30 km jest darmowy.

Warto dodać, że Orion jest partnerem Grupy Lotos - najnowocześniejszej w Europie rafinerii. Jakość oferowanych paliw to największy wyróżnik tej stacji. Każda partia sprzedawanego na stacji paliwa posiada aktualne świadectwo jakości spełniające wyśrubowane normy Unii Europejskiej.

Na stacji jest duży parking, działa tam również świetnie wyposażony sklep, CafePunkt, restauracja serwująca znakomite dania oraz samoobsłowa myjnia.

Odwiedź profil Stacji Orion na facebooku i bądź na bieżąco z aktualnymi cenami paliw.

Stacja Paliw "ORION" S.C. T. Serkowski, P.Serkowski
Kobysewo
ul. Przodkowska 33a
83-304 Przodkowo
tel. 691055558 lub 695139730
www.stacjaorion.pl

Czynne całą dobę siedem dni w tygodniu!

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.