Sikorzyno. Kierowca audi miał przy sobie amfetaminę i marihuanę

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 10:07

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach zatrzymali w sobotę 32-latka, który miał przy sobie środki odurzające. Mężczyzna kierował audi, niewykluczone, że prowadził pod wpływem narkotyków.

W sobotę policjanci zauważyli w Sikorzynie samochód marki audi, którym kierował znany im mężczyzna. Z informacji, jakie posiadali funkcjonariusze wynikało, że 32-latek może mieć przy sobie narkotyki.

Audi zatrzymano do kontroli drogowej. Funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzny i sprawdzili jego samochód. W jej trakcie policjanci znaleźli susz roślinny oraz woreczek z białym proszkiem. Badanie potwierdziło, że były to narkotyki - marihuana i amfetamina.

- Dodatkowo z rozmowy z kierowcą wynikało, ze może on być pod wpływem narkotyków dlatego po zatrzymaniu została pobrana krew do badań. 32- latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone - informuje Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach.

32-latkowi za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli wyniki pobranej od mężczyzny krwi potwierdzą obecność narkotyków, odpowie również za prowadzenie pojazdu pod wpływem środków odurzających.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.