Łapalice. Zderzenie VW Polo z fiatem

poniedziałek, 20 lutego 2017 r., 17:37
fot. AL

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło poniedziałkowym popołudniem w Łapalicach. VW Polo czołowo zderzył się tam z dostawczym fiatem.

Do zdarzenia doszło około godziny 16. na drodze wojewódzkiej. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, kierujacy VW Polo jadąc od strony Łapalic w kierunku Kartuz najpewniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, chcąc uniknąć zderzenia z poprzedzającym go pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka dostawczym fiatem.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowany został kierujący fiatem. Obaj kierujący byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Łapalice, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.